Antika Eşya Alanlar

Ankika eşyalarınızın değerini biliyoruz, antika eşya alım ve satım hizmetlerini yürüttüğümüz İstanbul şehrinin tüm ilçelerinden değerli eşyalarınızı satın alıyoruz.

Peki antika eşyalarınızı nasıl değerlendiriyoruz? Ankika eşyaların değerinin anlaşılması için bizimle iletişime geçtikten sonra antika eşyaları yakından inceleyecek işininin uzmanı kişiler adresinizi ziyaret eder ve ürün kategorisine göre değer biçerler.

Antika eşya ürün kategorileri: cam eşyalar, seramik eşyalar, masa, yemek odası, sandalyeler, ayna, plak, ses sistemleri, vazo, heykel, biblo, antika paralar, sikke, gramofon, avizeler, tablolar, el yazması eserler, nişan ve madalyaler, tarihte kullanılmış olan savaş aletleri ülke ve bölgede kullanımına göre değerleri değişkenlik gösteren ankika eşyalarınızın değerini vereceğimizi aklınızdan çıkarmayın.

Antika eşyalar için Türkiyenin her yerinden haftanın 7 günü bizimle iletişime geçebilirisniz, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasından hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

İstanbul için hizmet verdğimiz ilçeler: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, , Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Küçükçekmece, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Eşya görsellerinizi bize ulaştırarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.