Ataşehir İkinci El Alanlar, Yerler

Ataşehir ikinci el eşya alanlar olarak beyaz eşya, klima, mobilya, televizyon, kombi, antika gibi tüm ev eşyalarınızı satın alıyoruz.

Ataşehir ilçesinde bulunan 2.el ev eşyalarınızın whatsapp üzerinden fotoğraflarını çekip bize gönderin ve anında fiyat bigisi alın, çalışma arkadaşlarımız aynı gün içerisinde hizmet vermektedirler.
2. el eşyalarınızı nakit olarak satın aldığımızı belirtmek isteriz, whatsap zrinden verilen ortalama fiyatlar eşyaları yerinde görerek netleşir.


Ataşehir ilçesinden ikinci el eşya alanlara ihtiyaç duyduğunuzda haftanın her günü yanınızdayız, mahalle semt farketmeksizin 2.el eşyalarınızı anında değerlendirir, böyle bir satışla kar elde edersiniz.
Çoğu zaman eşya satarken satın alacak kişilerin gelmesi ve yerinde ürünleri inceleyerek fiyat vermesi beklenir, bu şekilde çalışma şekli her iki taraf içinde yorucu olur.
Telefon uygulamaları üzerinden fotoğraf paylaşarak hem zamandan kar edin hemde araştırmanızı genişletin.


Ataşehir 2.el eşya alan yerler hakkında temel bilgiya hakkımızda sayfasından ulaşabilir veya iletişim sayfamızda bulunan numaralardan arayıp detay isteyebilirsiniz, Ataşehir'de bulunan yedi tepe üniversitesi, oteller, yurtlar ve diğer kuruluşlarla öğrenci veya memurlarla çalışmalarımız olup referanslarımız mevcuttur.

Ataşehir'da ikinci el eşya satın aldığımız semtler: aşıkveysel, atatürk, barbaros, esatpaşa, ferhatpaşa, fetih, içerenköy, inönü, kayışdağı, küçükbakkalköy, mevlana, mimar sinan, mustafa kemal, örnek, yeni çamlıca, yenisahra, yenişehir.