İkinci El Televizyon Alanlar

İkinci el televizyon alanlar olarak lcd, led, qled, oled, plazma gibi ürünleri İstanbul geneli olan Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçelerinden değerinde, nakit satın alıyoruz.

Televizyon yanı sıra ikinci el ve sıfır elektronik eşyalarınız içinde bizleri arayabilirisniz, playstation, cep telefonu, ses sistemleri, tablet, masa üstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar, laptop gibi tüm 2.el elektronik ürünleri satın alıyoruz.

İkinci el televizyon satmak ve yeni bir televizyon almak istiyorsanız mağazamızda bulunan modellerle karşılaştırarak 2.el ürünlerle takas yapabilir, yeni bi televizyon alarak eski televizyonunu belirli bir fiyat üzerinden değiştirebilirsiniz.

2.el televizyon satın aldığımız yerler, bölgeler: İstanbul Anadolu yakası; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

İstanbul Avrupa yakası; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, , Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Küçükçekmece, Şişli, Zeytinburnu

Eşya görsellerinizi bize ulaştırarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.